DJECA POSJETILA POSLOVNICE UNION BANKE POVODOM SVJETSKOG DANA ŠTEDNJE (31.10.2015.)
DJECA POSJETILA POSLOVNICE UNION BANKE POVODOM SVJETSKOG DANA ŠTEDNJE  (31.10.2015.)

Povodom obilježavanja Svjetskog dana štednje, 31.10., Union Banka je danas imala priliku ugostiti prvačiće iz O.Š. Isak Samokovlija, kao i učenike drugog razreda Treće osnovne škole Ilidža.

Djeca su provela jedan školski čas u poslovnicama Union Banke u zgradi Centrale i na Ilidži. Tom prilikom im je kroz interesantnu i djeci prilagođenu priču objašnjeno šta je to štednja i zašto je važno od malih nogu naučiti čuvati novac i pametno ga trošiti. Djeca su imala priliku da uživaju u kratkom obilasku poslovnica i upoznaju se sa zanimanjem bankar, te su bila u prilici da vide kako izgleda njihov radni dan.

Štednjom u Union Banci birate sigurnost, kvalitetan poslovni i partnerski odnos koji se sa klijentima gradi dugi niz godina, što potvrđuje i kontinuirani rast broja štediša.